Швидкісна доставка суші у Львові
2018-08-15 10:55:54


Така страва, як суші, більш не викликає в мешканців Львову ніякого здивування. З кожним днем кількість шанувальників цих незвичайних для України ласощів продовжує зростати. Але тепер насолоджуватися неперевершеним смаком улюбленої їжі можна не тільки в залі кафе або ресторану. Завдяки сервісу доставки Hokkaido скуштувати смачні суші у Львові можна, не виходячи з квартири чи офісу.

Швидко, смачно, суші на замовлення від Hokkaido можна отримати в будь-який район Львова. Різноманітні сети з різною кількістю ролів, виготовлені професійними кухарям, будуть гарним додатком до вашого столу або головною стравою легкої вечері. В меню, розміщеному на сайті сервісу, відвідувачі можуть побачити та замовити суші у Львові на будь-який смак:

• з кількістю ролів в сеті від 3 до 8;

• з овочевою, сирною чи рибною начинкою;

• з додаванням ікри або стружки тунця;

• з додаванням кунжуту.

Сети, запропоновані в меню сервісу, мають різну ціну. Тому кожен відвідувач сайту може замовити ту кількість ролів, яка не зіпсує його фінансового становища.

Коли суші можуть стати в пригоді?

Та в будь-який момент, коли ви самі відчуєте потребу в цих ласощах! Швидкісна доставка суші може стати непоганим "врятуванням" тоді, коли на порозі вашої оселі з'явилися гості, на яких ви не чекали. Замовивши невеличкий сет, можна швидко влаштувати офісний чи домашній обід, або зробити більш "смачним" перегляд улюблених фільмів. Непоганим рішенням доставка суші додому стане й для господинь, які втомилися на роботі й вже не мають сил для приготування вечері.

Як працює сервіс?

Інтерфейс сайту має дуже просте влаштування, тому впоратися із замовленням в онлайні зможе навіть недосвідчений користувач. Щоб замовити потрібний сет, необхідно додати потрібний варіант ласощів до кошику, а потім - заповнити електронну форму замовлення. Також доставка суші Львів може бути замовлена по телефону, номер якого вказано на головній сторінці сайту.

Ми готові доставити свіжі й смачні суші, створені справжніми майстрами, у будь-який район міста!

Чекаємо на ваші замовлення!